Struktura Instytutu

Dyrekcja

Dyrektor

prof. Paweł Śpiewak

Zastępca dyrektora ds. organizacji

Jolanta Hercog

Zastępca dyrektora ds. zbiorów

Andrzej Kamiński


Rada Programowa ŻIH

prof. dr hab. Grzegorz Berendt

dr Piotr Cywiński - Przewodniczący

prof. dr hab. Tadeusz Epsztein

dr hab. Michał Galas

dr hab. Tomasz Kawski

prof. dr hab. Anna Landau-Czajka

dr hab. Joanna Nalewajko-Kulikov

dr Mateusz Szpytma

dr hab. Wacław Wierzbieniec

prof. dr hab. Konrad Zieliński - Zastępca Przewodniczącego

dr Anna Ziółkowska


Asystentka Dyrekcji

tel.: (22) 827 92 21 w. 113 
tel./fax (22) 827 83 72
e-mail: secretary@jhi.pl

Księgowość i kadry

Główna Księgowa – Marzena Kowalczyk 
tel.: (22) 827 92 21 w. 132

Biblioteka

Kierownik – Andrzej Kamiński 
tel.: (22) 827 92 21 w. 122 
e-mail: akaminski@jhi.pl

Archiwum

Kierownik — Agnieszka Reszka
tel.: (22) 827 92 21 w. 124
e-mail: areszka@jhi.pl 

Dział Sztuki

Kierownik — Anna Duńczyk-Szulc 
tel. (22) 827 92 21 w. 107
e-mail: adunczyk@jhi.pl

Dział Dokumentacji Dziedzictwa Żydowskiego

Kierownik — Jan Jagielski 
tel.: (22) 827 92 21 w. 130 
e-mail: jjagielski@jhi.pl

Pracownia konserwacji dzieł sztuki 

Kierownik pracowni — Violetta Bachur
tel.: (22) 827 92 21 w. 118 
e-mail: vbachur@jhi.pl 

Dział wydawniczy

Kierownik projektów wydawniczych — Anna Plewicka-Szymczak

tel.: (22) 827 92 21 w. 111

email: aplewicka@jhi.pl

Kierownik — Ryszard Burek

tel.: (22) 827 92 21

Dział Digitalizacji Zbiorów

Kierownik — Krzysztof Czajka-Kalinowski

tel.: (22) 827 92 21 w. 111

email: kczajka@jhi.pl

Dział Genealogii

Kierownik — Anna Przybyszewska-Drozd
tel.: (22) 831 10 21 lub (22) 828 59 62
e-mail: familyheritage@jhi.pl

Dział Administracji

tel.: (22) 827 92 21 w. 103 


Dział Projektów Kulturalnych

Kordynatorka — Małgorzata Krzanowska 

tel.: (22) 827 92 21 w. 102

e-mail: mkrzanowska@jhi.pl

Dział Edukacji 

Kierownik — Agnieszka Kajczyk
tel.: (22) 827 92 21 w. 102
e-mail: edukacja@jhi.pl

Księgarnia

Kierownik — Karolina Krakowska

tel.: (22) 827 92 21 w. 123
e-mail: ksiegarnia@jhi.pl


Wytworzenie informacji Publikacja Aktualizacja
Osoba
Agnieszka Wasiak
Data
05.11.2012
Osoba
Agnieszka Wasiak
Data
05.11.2012
Osoba
Anna Majchrowska
Data
11.12.2017
Serwis wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę plików cookie w swojej przeglądarce internetowej. Rozumiem