Struktura Instytutu

Dyrektor

prof. Paweł Śpiewak

Zastępca dyrektora ds. organizacji

Jolanta Hercog

Zastępca dyrektora ds. zbiorów

Andrzej Kamiński 

Asystentka Dyrekcji

tel.: (22) 827 92 21 w. 113 
tel./fax (22) 827 83 72
e-mail: secretary@jhi.pl

Księgowość i kadry

Główna Księgowa – Marzena Kowalczyk 
tel.: (22) 827 92 21 w. 132

Biblioteka

Kierownik – Andrzej Kamiński 
tel.: (22) 827 92 21 w. 122 
e-mail: akaminski@jhi.pl

Archiwum

Kierownik — Agnieszka Reszka
tel.: (22) 827 92 21 w. 124
e-mail: areszka@jhi.pl 

Dział Sztuki

Kierownik — Anna Duńczyk-Szulc 
tel. (22) 827 92 21 w. 107
e-mail: adunczyk@jhi.pl

Dokumentacja zabytków i archiwum fotografii

Jan Jagielski 
tel.: (22) 827 92 21 w. 130 
e-mail: jjagielski@jhi.pl

Pracownia konserwacji dzieł sztuki 

Kierownik pracowni — Violetta Bachur
tel.: (22) 827 92 21 w. 118 
e-mail: vbachur@jhi.pl 

Zofia Goliszewska 
tel.: (22) 827 92 21 w. 121 
e-mail: zgoliszewska@jhi.pl

Dział wydawniczy

Kierownik projektów wydawniczych — Anna Plewicka-Szymczak

tel.: (22) 827 92 21 w. 111

email: aplewicka@jhi.pl

Kierownik — Ryszard Burek

tel.: (22) 827 92 21

Dział Digitalizacji Zbiorów

Kierownik — Krzysztof Czajka-Kalinowski

tel.: (22) 827 92 21 w. 111

email: kczajka@jhi.pl

Dział Genealogii

Kierownik — Anna Przybyszewska-Drozd
tel.: (22) 831 10 21 lub (22) 828 59 62
e-mail: familyheritage@jhi.pl

Dział Administracji

tel.: (22) 827 92 21 w. 103 

Dział Promocji

Kierownik — Anna Plewicka-Szymczak

tel.: (22) 827 92 21 w. 111

Dział Projektów Kulturalnych

Kordynatorka — Małgorzata Krzanowska 

tel.: (22) 827 92 21 w. 102

e-mail: mkrzanowska@jhi.pl

Dział Edukacji 

Szkolenia nauczycielskie 
tel.: (22) 827 92 21 w. 109
e-mail: edukacja@jhi.pl

Księgarnia

Kierownik — Karolina Krakowska

tel.: (22) 827 92 21 w. 123
e-mail: ksiegarnia@jhi.pl

Wytworzenie informacji Publikacja Aktualizacja
Osoba
Agnieszka Wasiak
Data
05.11.2012
Osoba
Agnieszka Wasiak
Data
05.11.2012
Osoba
Krzysztof Czajka-Kalinowski
Data
01.07.2017
Serwis wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę plików cookie w swojej przeglądarce internetowej. Rozumiem